Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 27 жовтня рубль 0.36000 долар 26.25000 євро 30.25000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

інформація про партнерство з інформаційно-розважальним порталом «ДваМіста».

Адміністрація порталу відкрита для співпраці. Ми знайдемо спільну мову, якщо Вас також цікавить розвиток Волочиського та Підволочиського районів. 

Відкриті для співпраці з усіма бажаючими допомогти в розвитку порталу.

Пропонуємо співпрацю підприємцям нашого міста та району.

Реєструйте свою компанію на сайті, детально опишіть послуги які  надаєте. Чим детальніше опишете послуги тим привабливіше оголошення.

Вартість розміщення компанії на сайті безкоштовне

Переваги порталу перед соціальними сторінками в facebook, instagram.

Створивши сторінку в соц мережах, Вашу інформацію бачать тільки ваші підпищики. Тепер давайте змоделюємо ситуацію, Ви приїали у Львів, Вам потрібно знайти таксі у Львові, задайте собі питання, "де будите шукати номер таксі?". Давайте розглянемо ще один приклад, Збераєтесь придбати мобільний телефон, знову задайте собі питання "де будите шукати телефон". Давайте звернемо увагу на самий популярний інтернет магазин в Україні "розетка", як часто ви бачите прайс листи в їх соціальниї сторінках? ніколи? Тому що розетка підтримує свою популярність через соц мережі та нагадує про своє існування. адумайтесь над Вашою стратегією розвитку.

Коли розмістили інформацію на порталі ДваМіста. Вся інформація буде проіндексована всіма пошукавими системами google, bing, yandex тощо. Перевірте наші аргументи, впишіть в пошуку google "ресторани Волочиськ", "Таксі Волочиськ". Якщо якогось запиту немає в топ google, це тому що ми не просували данний розділ. Коли Ви станете нашим партнером, ми обов'язково розвинемо Ваш запит.

Пропозиції для підприємців Волочиського та Підволочиського районів. Команда "ДваМіста" пропонує підприємцям приєднатись до проведення акцій та розіграшів у наших містах. Пропонуємо розігрувати квитки на концерти, квитки в кинотеатри (так у Волочиську та Підволочиську не працює кінотеатр, але ми можемо запропонувати квиток у кинотеатри Тернополня і Хмельницкого), 

Варіант 1:

Підняти кількість підписчиків у соц мережах. Зібрати декілька підприємств яким цікаві підписчики у instagram, facebook та сама реклама вашого бізнесу. Пропонуємо провести конкурс умови проведення: кожен підприємець виділяє знижку, чудову пропозицію, або кошти на подарунки участникам. Наприклад за 1 місяць часу проводимо підписки до вашої соціальної сторінки, переможців обираємо через сервіс рандом. Переможець той хто підписався на всіх організаторів та виконав умови участі в конкурсі.

Варіант 2:

 

Проведення акцій у Волочиському та Підволочиському районі.

Для активних підприємців в соц мережах, пропонуємо разом проводити акції та розіграші.

Для співпраці звертайтесь за адресою Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. в темі листа вкажіть "співпраця".

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Партнерство - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
Партнерство - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська Партнерство - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська