Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 05 липня
рубль 44330.0115 долар 29.25490 євро 32.00000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Інформаційний портал "Два Міста" Створений щоб допомогати розвивати міста Волочиськ та Підволочиськ. 

Ми створили най необхідніші розділи для міста

Каталог організацій та підприємств міста Волочиськ та Підволочиськ.Цей розділ допомагає користувачам шукати компанії, орієнтуватись в підприємствах міста. Для організацій це не тільки реклама на порталі "Два Міста" це ще і додатково індексація Вашої компанії в пошуковій состемі Google. Наш портал відкритий для індексації пошукових систем, все що ви розмістите на порталі, буде відкрити для пошукових систем. Отже не тільки користувачам інформаційного порталу буде корисна ця інформація, а і всім хто буде шукати Вашу компанію в інтернеті. Наприклад, якщо Ви розмістили інформацію про компанію яка займається ремонтом телефонів в нашому місті, всі хто буде шукати в інтернеті "ремонт телефонів Волочиськ" знайде Вашу компанію. І це ще не все! Кожний хто розмістив інформацію про свою компанію, має змогу розміщувати додаткові інформаційні розділи "акції", "скидки","нові надходження", "Конкурси та розіграші". Вдячні покупці, користувачі мають змогу залишати позитивні відгуки про Вашу компанію.

Догка оголошень місаБезкоштовно розміщуйте оголошення міста Волочиськ та Підволочиськ, а також Волочиського та Підволочиського районів. Продаж або купівля різних товарів у нашому місті

Авто ринок Волочиська та ПідволочиськаПродаж або купівля авто у нашому місті, пропонуємо розмущувати оголошення по продожу автівок у Волочиському та Підволочиському районі. 

Нерухомість у Волочиську і Підволочиську Цей розділ створено для продажу, оренди, обміну нерухомості Волочиська та Підволочиська.

Робота у Волочиську і Підволочиську В нашому місті важко знайти роботу, як показує практика легше знайти роботу за сарафаним радіо чим на сайтах робота юа чи ворк юа. Це звязку з тим що розміщення вакансій для підприємців виходить не раціональним. Розмістити вакансію на цих сайтах буде від 500грн в місяць. Ми пропонуємо безкоштовне розмущення вакансій та резюме на нашому порталі.

Афіша подій міста Фестивалі, вечірки, концерти, театри, кіноподії, день міста Волочиськ, день міста Підволочиськ, новорічна програма у Волочиську.

Загублені речі Втратили особисті речі? розміщуйте оголошення на порталі ДваМіста

Вся інформація, яка буде розміщена на порталі "Два Міста", буде розміщена в групі Facebook, в чаті Viber, в чаті Telegram, на сторінці instagram

З'явились запитання? звертайтесь за адресою Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Про портал - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
Про портал - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська Про портал - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська