Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 24 липня рубль 0.35000 долар 26.80000 євро 31.50000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

"Дитина вмирала, а вони закрили лікарню": моторошні деталі загибелі 1-річної дівчинки в Підволочиську

Дитина помирала у матері на руках, а лікарі замкнулись у лікарні

За словами бабусі покійної дитини Галини Гайдамаки, дитина померла, бо їй медики вчасно не надали допомоги. Вона розповіла, що її 25-річна донька разом із чоловіком виховує трьох дітей. 1-річна Евеліна – наймолодша у родині. У день трагедії мати погодувала дівчинку та пішла на кухню. Раптом дитина почала задихатися.

За словами Галини Гайдамаки, мати схопила доньку та на власному автомобілі негайно повезла дитину в м. Підволочиськ, у місцеву лікарню. Проте медики, за її словами, закрили лікарню, її доньці довелось стукати та просити у них про допомогу. Коли ж лікарню відкрили, медики нічого не робили. Згорьована мати просила відвести дитину на кареті швидкої допомоги у Тернопіль. Проте у Підволочиську їй сказали, що у них на таке немає бензину, а направлення в обласну лікарню їй не дадуть, бо потрібен тест на коронавірус.

Тоді Світлана відвезла дитину у сусідній Волочиськ, до знайомого хірурга. Той не побачив у стані дівчинки проблем. Проте вже через годину 1-річна дівчинка почала задихатися та помирати у матері на руках. Бабуся покійної дитини стверджує, що її донька повернулась у районну лікарню і знову благала медиків із Підволочиська щось зробити, проте ті нібито її просто вигнали.

Смерть 1-річної дитини на Тернопільщині: у медиків та влади інша версія

Головний лікар Підволочиської лікарні Петро Маховський розповів, що нібито медики допомагали дівчинці та навіть хотіли доставити у лікарню. Проте мати нібито їх звинуватила у некомпетентності та сама поїхала у Волочиськ.

Староста села, де сталась трагедія, Любов Пастир підтримала медиків. Вона запевнила, що 25-річна мати сама винна у трагедії, бо повезла доньку до лікарів у Волочиськ Хмельницької області.

Розтин встановив, що 1-річна дитина померла через те, що у її дихальних шляхах застрягли крихти з-під кукурудзяних паличок.

У прокуратурі за фактом смерті дівчинки відкрили кримінальне провадження. Триває слідство.

Источник: Вголос

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

"Дитина вмирала, а вони закрили лікарню": моторошні деталі загибелі 1-річної дівчинки в Підволочиську
"Дитина вмирала, а вони закрили лікарню": моторошні деталі загибелі 1-річної дівчинки в Підволочиську "Дитина вмирала, а вони закрили лікарню": моторошні деталі загибелі 1-річної дівчинки в Підволочиську