Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 15 квітня рубль 0.35200 долар 27.75000 євро 32.95000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

Як за місяць на Хмельниччині змінились ціни на продукти

У грудні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому не змінились. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Офіційна статистика.

Ціни на споживчому ринку області в грудні минулого року порівняно з попереднім місяцем знизились на 0,1%. Однак, за повідомленням Головного управління статистики в Хмельницькій області, загалом за минулий рік вони зросли – на 4,4%.

«На 1,4–4,9% подешевшали пшоно, м'ясо птиці, риба та продукти з риби, фрукти. На 0,4–1% – крупи манні, рис, цукор, яловичина, макаронні вироби, яйця, маргарин, безалкогольні напої, кондитерські вироби з цукру», - йдеться у повідомленні.

Водночас на 0,3–2,4% зросли ціни на крупи гречані, кисломолочну продукцію, масло, пшеничне борошно, молоко, соняшникову олію, сири, сметану, овочі, хліб та свинину.

Як додають у пресслужбі, ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищились на 1,3% за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 2,6%. Ціни на алкогольні напої не змінились.

Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Як за місяць на Хмельниччині змінились ціни на продукти - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
Як за місяць на Хмельниччині змінились ціни на продукти - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська Як за місяць на Хмельниччині змінились ціни на продукти - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська