Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 21 квітня рубль 0.35500 долар 27.70000 євро 33.20000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

У Підволочиську так “ремонтували” центральний майдан, що прокуратура завела кримінал

11.01.2020 20:57
1376
0

На Тернопільщині виявлено факт можливого зловживання своїм службовим становищем посадовими особами органу місцевого самоврядування.

Як повідомили у прес-службі прокуратури області, 18 грудня минулого року між Підволочиським житлово-комунальним підприємством та місцевим підприємцем укладено договір на проведення поточного ремонту ділянки центрального майдану у смт. Підволочиськ Тернопільської області.

Згідно з умовами укладеного договору, кінцевий термін закінчення проведення цих робіт – 31 грудня 2019 року. Разом з тим, реально роботи з ремонту вказаної ділянки у період з 18 по 31 грудня не проводилися, водночас акти виконаних робіт підписано 19 грудня 2019 року.

За фактом можливого зловживання своїм службовим становищем посадовими особами селищної ради та комунального підприємства розпочато кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України. Триває досудове розслідування.

Інформація з порталу За Збручем

Источник: За Збручем

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

У Підволочиську так “ремонтували” центральний майдан, що прокуратура завела кримінал - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
У Підволочиську так “ремонтували” центральний майдан, що прокуратура завела кримінал - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська У Підволочиську так “ремонтували” центральний майдан, що прокуратура завела кримінал - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська