Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 23 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Прикордонники затримали літак і жителів Хмельниччини за контрабанду

09.01.2020, 20:22
625
0
Жителів Хмельниччини та Іванофранківщини затримали у Коломиї. Фото: dpsu.gov.ua

Сталося це у Коломиї Івано-Франківської області.

Оперативно-розшукові підрозділи Держприкордонслужби у взаємодії з румунськими правоохоронцями припинили діяльність повітряного каналу контрабанди в ЄС сигарет. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби України.

В Івано-Франківській області прикордонники затримали літак «АН-2» та трьох громадян України, жителів Хмельницької та Івано-Франківської областей, які перебували на борту. За даними прикордонників, на цьому літаку незаконно переправляли тютюнові вироби на територію Румунії. 

Сам факт перетину кордону зафіксували на ділянці відділу прикордонної служби «Герца» Чернівецького загону. Сьогодні вночі там зафіксували порушення кордону, а коли вже літак приземлився на аеродромі – у місті Коломия (за 100 км від кордону), його затримали.

"Злочинці використовували тактику швидкого завантаження тютюнових виробів у польових умовах (на проміжних місцях посадки/злету) з метою унеможливлення виявлення місць завантаження правоохоронними органами. Правоохоронці встановили маршрути, місця злету, посадки, а також місце проміжного приземлення контрабандистів", - йдеться у повідомленні пресслужби відомства.

Кордон перетнули у Чернівецькій області, а затримали літак у Коломиї

За фактом порушення повітряного простору України та прикордонного законодавства проінформовано СБУ, ГПУ, Збройні сили України та Нацполіцію, а також відомості внесли до ЄРДР за ст. 332 («Незаконне переправлення осіб через державний кордон України») та 334 («Порушення правил міжнародних польотів») Кримінального Кодексу України. 

Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Прикордонники затримали літак і жителів Хмельниччини за контрабанду - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
Прикордонники затримали літак і жителів Хмельниччини за контрабанду - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська Прикордонники затримали літак і жителів Хмельниччини за контрабанду - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська