Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 23 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Які збитки за рік зафіксували рибоохоронці Хмельниччини

09.01.2020, 15:53
493
0
Статистика порушень за минулий рік. Фото: khm.darg.gov.ua

Відкрито 15 кримінальних проваджень

Протягом 2019 року порушники завдали понад 270 тисяч гривень збитків рибному господарству. Про це повідомляє рибоохоронний патруль Хмельниччини.

За інформацією пресслужби, за минулий рік інспектори провели 755 рибоохоронних рейди та викрили 920 порушень природоохоронного законодавства, з яких 271 – грубих.

Загалом рибохоронці склали 260 протоколів за порушення правил рибальства. Найбільше – 171 – за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів. Також порушників викривали на виготовленні, збутові, зберіганні заборонених знарядь лову; експлуатації на водних об'єктах водозабірних споруд, не забезпечених рибозахисним обладнанням; невиконанні законних розпоряджень чи приписів посадових осіб. Ще один протокол у минулому році оформили за порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України.

Крім цього, оформлено 199 актів виявлення та вилучення безгосподарського майна, згідно з якими вилучено 531 одиниць заборонених знарядь лову, додають рибохоронці.

«За цей період на порушників накладено штрафів на суму 25 364 гривень. Збитки, завдані рибному господарству, склали 278 283 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 3 044 кілограм водних біоресурсів. Також у порушників вилучено 332 одиниць заборонених знарядь лову», - йдеться у повідомленні.

До судів направлено 425 адміністративних справ для притягнення винних осіб до відповідальності. Також відкрито 15 кримінальних проваджень.

Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Які збитки за рік зафіксували рибоохоронці Хмельниччини - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
Які збитки за рік зафіксували рибоохоронці Хмельниччини - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська Які збитки за рік зафіксували рибоохоронці Хмельниччини - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська