Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 23 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

На Хмельниччині псевдобанкіри ошукали двох жінок

20.12.2019, 14:11
130
0

Аферисти запропонували потерпілим банківські послуги.

Вчора, 17 грудня, до підрозділів поліції Хмельниччини звернулося двоє осіб, які стали жертвою шахрая. Потерпілі втратили майже 15 тисяч гривень. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Із заявою про злочин звернулася кам’янчанка. Жінка розповіла, що до неї зателефонував незнайомець та представився працівником банку. Під приводом заблокування банківського рахунку, шахрай зняв з карткового рахунку потерпілої 10 тисяч гривень», - повідомили правоохоронці.

На подібну схему обману потрапила й хмельничанка. До жінки зателефонував аферист, який переставився працівником банку та під приводом зарахування коштів на її особистий рахунок, випитав реквізити банківської картки та зняв з неї 4 тисячі 752 гривень.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі встановлюють усі обставини правопорушень.

Правоохоронці радять не довіряйти незнайомим телефонним співбесідникам, ким би вони не представлялись – вашими родичами, працівниками житлово-комунальних, фінансових чи владних установ. За жодних обставин не називайте їм номери, пін- та cvv-коди своїх карток, не розповідайте відомості щодо свого місця проживання, роботи, доходів чи статків родини. Пам’ятайте, працівники банківських установ не будуть вирішувати подібні питання у телефонному режимі, - для цього вас запросять підійти до найближчої філії банку зі своїми установчими документами.

Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

На Хмельниччині псевдобанкіри ошукали двох жінок - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
На Хмельниччині псевдобанкіри ошукали двох жінок - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська На Хмельниччині псевдобанкіри ошукали двох жінок - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська