Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 15 квітня рубль 0.36000 долар 27.65000 євро 32.95000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

На Хмельниччині псевдобанкіри ошукали двох жінок

Аферисти запропонували потерпілим банківські послуги.

Вчора, 17 грудня, до підрозділів поліції Хмельниччини звернулося двоє осіб, які стали жертвою шахрая. Потерпілі втратили майже 15 тисяч гривень. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Із заявою про злочин звернулася кам’янчанка. Жінка розповіла, що до неї зателефонував незнайомець та представився працівником банку. Під приводом заблокування банківського рахунку, шахрай зняв з карткового рахунку потерпілої 10 тисяч гривень», - повідомили правоохоронці.

На подібну схему обману потрапила й хмельничанка. До жінки зателефонував аферист, який переставився працівником банку та під приводом зарахування коштів на її особистий рахунок, випитав реквізити банківської картки та зняв з неї 4 тисячі 752 гривень.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі встановлюють усі обставини правопорушень.

Правоохоронці радять не довіряйти незнайомим телефонним співбесідникам, ким би вони не представлялись – вашими родичами, працівниками житлово-комунальних, фінансових чи владних установ. За жодних обставин не називайте їм номери, пін- та cvv-коди своїх карток, не розповідайте відомості щодо свого місця проживання, роботи, доходів чи статків родини. Пам’ятайте, працівники банківських установ не будуть вирішувати подібні питання у телефонному режимі, - для цього вас запросять підійти до найближчої філії банку зі своїми установчими документами.

Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

На Хмельниччині псевдобанкіри ошукали двох жінок - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
На Хмельниччині псевдобанкіри ошукали двох жінок - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська На Хмельниччині псевдобанкіри ошукали двох жінок - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська