Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 03 серпня рубль 0.35500 долар 26.75000 євро 31.50000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

Хмельницькі депутати вирішили, чи дозволяти встановлювати нові кіоски

11.12.2019 17:12
630
0
ye.ua

Це питання вони розглянули на вимогу Антимонопольного комітету та Верховного Суду України.

Сьогодні, 11 грудня, під час сесії Хмельницької міської ради депутати проголосували за зміни до рішення прийнятого ще у 2012 році. Тоді ним запровадили мораторій на встановлення нових тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності, тобто кіосків. Проте представники обласного відділення Антимонопольного комітету України визнали таку заборону неправомірною, адже вона порушує принципи конкуренції.

У липні цього року Верховний Суд України задовільнив позов Антимонопольного комітету та зобов’язав Хмельницьку міську раду скасувати мораторій. Зрештою під час чергової сесії 31 з 35-и зареєстрованих міських депутатів проголосували за зміни до попереднього рішення й таким чином скасували заборону.

Як йдеться у рішенні Хмельницької міської ради, звертатися з проханням  встановити кіоск можуть лише власники та орендарі земельних ділянок. У таких випадках управління архітектури та містобудування матиме право оформляли паспорти прив’язки на такі споруди без включення їх у комплексні схеми. Проте це не стосується центральної частини обласного центру. Її ділянка в рішенні міської ради обмежена вулицями Свободи, Європейською, Гагаріна, Кам’янецькою, Староміською, Грушевського та Подільською.

Крім того, до потенційно нових кіосків висунули низку вимог. Зокрема, МАФи мають бути розміщені виключно на території приватних чи орендованих земельних ділянок. Робота таких кіосків не має заважати руху пішоходів і транспорту в місцях загального користування.

«Сподіваюся, що після прийняття нового рішення у місті кардинально нічого не зміниться. Ми намагатимемося не допустити хаотичного розміщення кіосків, — коментує начальниця міського управління торгівлі Руслана Сідлецька. — Якщо ж будуть надходити звернення від підприємців для встановлення тимчасових споруд, будемо розглядати їх. Думаю, для цього створимо спеціальну робочу групу».

Нагадаємо, наразі у Хмельницькому розміщено 975 стаціонарних МАФів і майже 80 пересувних. З 2012 року в обласному центрі офіційно не з’являлося нових кіосків. Їх лише могли переносити з однієї частини міста в іншу.

Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Хмельницькі депутати вирішили, чи дозволяти встановлювати нові кіоски
Хмельницькі депутати вирішили, чи дозволяти встановлювати нові кіоски Хмельницькі депутати вирішили, чи дозволяти встановлювати нові кіоски