Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 20 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

05.04.2022, 20:43
21
0

Компенсація надається фізичним особам-громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень і безоплатно розміщують внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО).

Для отримання компенсації:

1. Власник повинен внести відомості про житло, доступне для розміщення ВПО, на веб-ресурсі prykhystok.in.ua. (Ці дані також можуть вносити спеціалісти Волочиської міської ради за зверненням громадян (вул. Незалежності, 88, каб. 104) та сільські старости).

2. Власник приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення ВПО подати заяву до Волочиської міської ради (вул. Незалежності, 88, каб. 104) або до сільського старости.

З собою потрібно мати:

паспорт

ідентифікаційний код

банківські реквізити заявника (за потреби слід попередньо відкрити рахунок в банку)

документ на право власності на житло

оригінали чи копії паспортів, ідентифікаційних кодів, свідоцтв про народження дітей та довідок ВПО усіх поселених в житлі осіб.

(Власник житла також зобов’язаний в день припинення  розміщення ВПО або зміни їхньої кількості подати заяву з інформацією про  зміни)

Для отримання компенсації власник житла не пізніше п'ятого числа нового місяця подає до Волочиської міськради відповідну заяву (заповнюється на місці).

Важливо:

Компенсацію зможуть отримати тільки власники житла (за умови наявності документів, що підтверджують право власності)

Поселені ВПО повинні отримати статус внутрішньо переміщеної особи. Для цього їм необхідно зареєструватися в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Незалежності, 86).

Уповноважені особи Волочиської міської ради можуть проводити перевірку вказаних у заяві відомостей щодо розміщення ВПО (безоплатності, кількості розміщених осіб та умов проживання)

4. Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких житло надавалося для ВПО – з дня їхнього розміщення , але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних.

5. Сума компенсації розраховується відповідно до кількості днів, протягом яких житло надається ВПО (14,77 гривень за кожен день на одну людину)

5.  Компенсація здійснюється виключно у безготівковій формі за зазначеними у заяві банківськими реквізитами до 20-го числа місяця з дня закінчення звітного місяця за умови відсутності заборгованості власника жилого приміщення за житлово-комунальні послуги.

Номер телефону для питань та довідок: 0963375700

Повний текст Порядку компенсації витрат - ТУТ

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб
Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб