Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 20 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Як переселенцям отримати грошову допомогу від держави?

26.03.2022, 22:38
40
0

Допомогу зможуть отримати ті, хто отримає довідку внутрішньо-переміщеної особи (ВАЖЛИВО: Довідка має бути включена до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо-переміщених осіб).

Одержати таку довідку мають право особи, які після 24.02.2022 переїхали з таких регіонів: Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Житомирська область, Запорізька область, Київська область, м.Київ, Луганська область, Миколаївська область, Одеська область, Сумська область, Харківська область, Херсонська область, Чернігівська область.

Щоб отримати довідку потрібно звернутися до:

- ЦНАПУ (вул. Незалежності, 86);

- Сільського старости;

- Онлайн через Портал ДІЯ (за технічної можливості, орієнтовно з 30 березня).

20 березня 2022 року Кабінет Міністрів прийняв постанову №332, якою передбачається щомісячна виплата (на період воєнного стану та ще один місяць після його припинення) на кожну внутрішньо-переміщену особу.

Розміри виплат:

-для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 гривень

-для інших осіб — 2 000 гривень

Допомога буде виплачуватися за повний місяць (незалежно від дати звернення). Виплата буде здійснюватися через Портал ДІЯ.

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Як переселенцям отримати грошову допомогу від держави?
Як переселенцям отримати грошову допомогу від держави? Як переселенцям отримати грошову допомогу від держави?