Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 27 вересня рубль 0.35000 долар 26.50000 євро 30.95000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

Без зривів: на Хмельниччині триває призов на строкову службу

19.07.2020, 16:58
73
0

До війська цього призову підуть 630 юнаків.

Цьогорічна призовна кампанія у зв’язку з карантином була перенесена на травень-липень. Цього разу сплановано призвати до лав Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань 630 юнаків. Як повідомляє відділення Інформагентства оборонного відомства «АрміяInform», наразі призов проходить без зривів.

«Призваних військовослужбовців строкової служби до участі в ООС не залучатимуть. 365 призовників проходитимуть службу у Збройних Силах України, 208 – у Національній гвардії, 22 – у Державній прикордонній службі та 35 – у Державній спеціальній службі транспорту», – проінформував «АрміяInform» обласний військовий комісар полковник Костянтин Радченко.

В умовах карантинних обмежень всі призовники проходять тестування ПЛР та ІФА методами на наявність захворювання COVID-19. На обласному збірному пункті є необхідні заходи для дотримання карантинних вимог.

«Таким чином, ми вже повністю закрили планове завдання щодо комплектування військовослужбовцями строкової служби підрозділів прикордонної служби та спецслужби тарспорту. На сьогодні триває активний відбір юнаків на службу до частин Національної гвардії. Тож призовна кампанія триває без зривів і є всі підстави сподіватися, що до кінця липня ми її успішно завершимо, – відзначає начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара підполковник Олег Попович.

«АрміяInform» додає, що Хмельниччина одна з перших виконала план та направила до військ вісімнадцять офіцерів запасу. Протягом трьох місяців вони у військових вишах мають відновити та вдосконалити свої знання та навички з військової справи.

Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Без зривів: на Хмельниччині триває призов на строкову службу
Без зривів: на Хмельниччині триває призов на строкову службу Без зривів: на Хмельниччині триває призов на строкову службу