Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 27 вересня рубль 0.35000 долар 26.50000 євро 30.95000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

Дату перекриття Гаївського мосту тернополянам повідомлять згодом

10.03.2020, 19:20
227
0

Днями у соціальних мережах поширилася інформація щодо повного перекриття Гаївського мосту. У прес-службі муськради офіційно інформують, що наразі точна дата перекриття шляхопроводу невідома.

У міськраді повідомляють, що роботи на Гаївському мості тривають. У попередні роки були влаштовані буронабивні палі та проведено бетонування ростверку. Перед тим на цій ділянці відбулося перенесення газо- та електромереж, а також перепідключення нової водопровідної мережі. Тож про виконані роботи та про дату перекриття мосту буде повідомлено на офіційному сайті Тернопільської міської ради згодом. Нагадаємо, Гаївський шляхопровід тривалий час перебував в аварійному стані, і Тернопільською міською радою вжито негайних заходів щодо недопущення виникнення будь-яких техногенних ситуацій, а саме: з 1 травня тут почалися роботи з реконструкції шляхопроводу. Оскільки через Гаївський міст проходять міжнародні транспортні коридори, які мають стратегічне значення, реконструкція мосту повинна проводитися як за рахунок місцевих коштів, так і за державні гроші. Проте, від початку ремонту коштів з державного бюджету не надходило, тому всі роботи фінансуються виключно з бюджету Тернопільської громади.

 

Источник: Терміново

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Дату перекриття Гаївського мосту тернополянам повідомлять згодом
Дату перекриття Гаївського мосту тернополянам повідомлять згодом  Дату перекриття Гаївського мосту тернополянам повідомлять згодом