Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 27 вересня рубль 0.35000 долар 26.50000 євро 30.95000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

Службу автомобільних доріг у Хмельницькій області очолив новий керівник

09.01.2020, 15:25
345
0
Виконувачем обов'язків начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Василь Гордєєв. Фото: facebook.com/km.ukravtodor

Її колишній начальник Петро Гнидюк написав заяву про звільнення.

Державне агентство автомобільних доріг України провело кадрові зміни у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області. З 3 січня виконувачем обов’язків начальника цієї організації став Василь Гордєєв, а її колишній очільник Петро Гнидюк перед тим написав заяву про звільнення. Про це повідомила пресслужба Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Як повідомляють у пресслужбі цієї установи, Василь Гордєєв за фахом — дорожник. Він закінчив Національний транспортний університет. Впродовж останніх двох років очолював Хмельницьке представництво державного підприємства «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості». Крім того, ресурс «Оpendatabot» вказує, що він з березня 2018 року до квітня 2019-го очолював первинну профспілкову організацію обласної Служби автодоріг.

«Першочергову увагу новий очільник має намір зосередити на розбудові найбільш інтенсивних транспортних сполучень області. Наразі робота зосереджена на зимовому експлуатаційному утриманні автодоріг та безпеці дорожнього руху», — повідомляють у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

На момент написання матеріалу у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції електронні декларації Василя Гордєєва були відсутні.

Петро Гнидюк очолював Службу автомобільних доріг у Хмельницькій області з 2014 року. Фото: з архіву редакції

Щодо колишнього начальника організації, то Петро Гнидюк очолював Службу автомобільних доріг у Хмельницькій області з квітня 2014 року. Кореспонденти сайту «Є» вирішили поцікавитись задекларованими ним статками й доходами.

Огляд статків і доходів Петра Гнидюка

Петро Гнидюк у реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції опублікував кілька електронних декларацій: виправлену щорічну за 2019-й та виправлену перед звільненням за період з 1 до 2 січня 2020-го. У них фактично відрізняється лише його доходи.

Нерухомість
Таким чином колишній очільник обласної Служби автомобільних доріг володіє трьома земельними ділянками загальною площею 39 тисяч квадратних метрів. Вони розташовані у Розсоші Хмельницького району, Красносілці Шепетівського району та Березівці Новоушицького району. В обласному центрі в його власності з 2012 року перебуває квартира площею 74,1 «квадрати». А у Розсоші у нього є об’єкт незавершеного будівництва — коробка житловий будинок площею 293,73 квадратних метрів. Також він володіє 25-ма відсотками квартири у Хмельницькому (79,7 «квадрати»).

Натомість Валентина Гнидюк (особа, яка спільно проживає з ним, але не перебуває у шлюбі) володіє двома земельними ділянками загальною площею 30 тисяч 594 квадратних метрів, 25-відсотками квартири у Хмельницькому та половиною житлового будинку в Олешині Хмельницького району.

Транспорті засоби та інше нерухоме майно
Офіційно автомобільним транспортом Петро Гнидюк не володіє. Проте 7 березня 2018-го він набув у власність гідроцикл «Kawasaki Ultra LX» 2007 року за 48 тисяч 800 гривень. Торік 26 вересня у нього також з’явилася за 123 тисяч 800 гривень мисливську рушницю «Z-Gun Silver».

Петро Гнидюк має у власності гідроцикл «Kawasaki Ultra LX» 2007 року випуску. Фото: ілюстративне topspeed.com

Доходи та грошові заощадження.
Торік Петру Гнидюку на посаді начальника Служби автомобільний доріг у Хмельницькій області нарахували 591 тисячу 539 гривень зарплатні. Також він отримав 113 тисяч 508 гривень пенсії. А ось за період з 1 до 2 січня 2020-го йому нарахували у Служб автодоріг 82 тисяч 862 гривні.

Грошові заощадження він тримає готівкою. Так, «під матрацом» він має 550 тисяч гривень. А ось Валентина Гнидюк, працюючи в ПАТ «Державно експортно-імпортний банк України», не вказала власних доходів та розміру грошових заощаджень.

Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Службу автомобільних доріг у Хмельницькій області очолив новий керівник - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
Службу автомобільних доріг у Хмельницькій області очолив новий керівник - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська Службу автомобільних доріг у Хмельницькій області очолив новий керівник - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська