Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 05 липня
рубль 44330.0115 долар 29.25490 євро 32.00000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Хмельницькі рятувальники просять не виходити на тонку кригу

09.01.2020, 04:26
260
0
Дітям забороняється виходити на лід без супроводу дорослих. Фото: ілюстративна 0412.ua

Вони радять, як уникнути нещасних випадків.

За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, лише нещодавно нічна температура повітря сягнула семи-восьми градусів нижче нуля. Тому водойми почали викриватися кригою. Пороте наразі лід може бути недостатньо товстий для зимової риболовлі. Тому рятувальники Хмельниччини закликають людей не виходити на тонку кригу.

«При температурі повітря нижче нуля градусів для безпечного перебування на водоймі однієї людини, товщина льоду має сягнути не менше семи сантиметрів. Натомість для групи людей вона має становити не менше 15 сантиметрів, а для масового катання на ковзанах — не менше 25 сантиметрів. У будь-якому випадку забороняється дітям виходити на лід без супроводу дорослих», — повідомляє пресслужба ДСНС.

Рятувальники зазначають, що міцність криги варто перевіряти товстою палицею. Нею потрібно якнайдалі від себе два-три рази вдарити в одне й теж місце. Якщо ж він виявиться недостатньо міцним, потрібно повернутися назад власними слідами. Проте у жодному разі не можна перевіряти товщину криги ударами ніг.

«Переходячи замерзлу водойму, варто користуватися прокладеними стежками. Якщо крокує кілька людей, кожен має йти один від одного на відстані п’ять-шість метрів, — розповідають рятувальники. — Також необхідно обходити небезпечні та підозрілі місця. Зокрема, вмерзлі в лід кущі й траву. Небезпечно виходити на кригу в темну частину доби».

Крім того, у пресслужбі ДСНС у Хмельницькій області дають поради для безпечної зимової риболовлі:

  • не рекомендується на невеликому майданчику робити велику кількість лунок;
  • лунки потрібно пробивати на відстані чотири-п’ять метрів одна від одної;
  • кожен з рибалок повинен мати міцну мотузку довжиною 12-15 метрів з великою глухою петлею на кінці, а також тримати біля лунки дошку або велику гілку.
Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Хмельницькі рятувальники просять не виходити на тонку кригу - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
Хмельницькі рятувальники просять не виходити на тонку кригу - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська Хмельницькі рятувальники просять не виходити на тонку кригу - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська