Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 20 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

ДО МІНСЬКА З УСІЄЇ КРАЇНИ ЗВОЗЯТЬ РОБІТНИКІВ, СИЛОВИКІВ І ЧИНОВНИКІВ ДЛЯ "МІТИНГУ ЗА ЛУКАШЕНКА"

16.08.2020, 15:22
305
0

Для мітингу на підтримку Лукашенка пригнали трактори та іншу сільськогосподарську техніку.

До столиці Білорусі Мінська у неділю, 16 серпня, зганяють людей для участі у мітингу на підтримку Олександра Лукашенка, який запланований на 12:00 біля будівлі уряду на площі Незалежності

Про це повідомляє Tut.by з посиланням на повідомлення від підписників, яких примушують поїхати до столиці. 

Користувачі соцмереж публікують відео з колонами автобусів, які, ймовірно, з різних регіонів з'їжджаються до Мінська з мітингувальниками Лукашенка. Також до столиці зранку почали стягувати автозаки, вантажівки і автобуси із силовиками. 

Крім цього, до площі Незалежності, де мають зібратися нібито прихильники Лукашенка, завезли трактори та іншу сільськогосподарську техніку. 

Як пише Tut.by з посиланням на місцевих мешканців, працівників заводів, державних органів, держЗМІ, військових та інших змушують прийти на мітинг за Лукашенка, погрожуючи звільненням, втратою місця в гуртожитку. Деяким навпаки обіцяють премії. Люди побоюються, що можуть бути провокації, причому деякі з запрошених на мітинг вважають, що вони можливі з боку влади. 

"Вчителів шкіл Вітебська вчора повідомили про цей захід, потрібно по 2 людини зі школи. Обіцяють матеріальну допомогу і банкет після заходу ", - пише читач.

ЗМІ зафіксували появу додаткових рейсів потягів на 16 серпня. Так, на центральний залізничний вокзал в Мінську близько 11.20 прибув потяг з Вітебська (7 вагонів), який не значився в розкладі. Приїхало близько 50 осіб. Ті, хто погоджується поспілкуватися, кажуть, що працюють на БелЖД. Деякі сказали, що йдуть на мітинг.

Нагадаємо, що 16 серпня о 14:00 на центральних площах Мінська та інших міст

Тисячі білорусів вийдуть із протестами на національний марш "За свободу"
заплановані мітинги опозиції. Люди масово виступають проти чинної влади, результатів президентських виборів 9 серпня, де перемогу ніби здобув Лукашенко

Щось сюжет дуже нагадує наш в 2014 році, а Ваша думка?

Источник: ТСН

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

ДО МІНСЬКА З УСІЄЇ КРАЇНИ ЗВОЗЯТЬ РОБІТНИКІВ, СИЛОВИКІВ І ЧИНОВНИКІВ ДЛЯ "МІТИНГУ ЗА ЛУКАШЕНКА"
ДО МІНСЬКА З УСІЄЇ КРАЇНИ ЗВОЗЯТЬ РОБІТНИКІВ, СИЛОВИКІВ І ЧИНОВНИКІВ ДЛЯ "МІТИНГУ ЗА ЛУКАШЕНКА" ДО МІНСЬКА З УСІЄЇ КРАЇНИ ЗВОЗЯТЬ РОБІТНИКІВ, СИЛОВИКІВ І ЧИНОВНИКІВ ДЛЯ "МІТИНГУ ЗА ЛУКАШЕНКА"