Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 05 липня
рубль 44330.0115 долар 29.25490 євро 32.00000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

У КРЕМЛІ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ІДЕЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЩОДО ЗМІНИ МІНСЬКИХ УГОД

13.12.2019, 20:24
262
0

Речник Путіна нагадав про узгоджений у Парижі "успішний" документ.

Для зміни Мінських угод щодо повернення контролю над кордоном та особливого статусу територій "потрібна взаємна воля сторін конфлікту", а потім обговорювати учасникам "нормандського саміту"

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, пишуть "РИА Новости".

"Тут навіть треба не Кремль питати. Тут потрібна обопільна воля сторін конфлікту, а сторонами конфлікту є з одного боку Київ, а з іншого боку - самопроголошені республіки. Під мінським комплексом заходів стоїть підпис представників самопроголошених республік. Відповідно, говорити про будь-які новації, не дізнаючись точку зору і позицію представників самопроголошених республік, можна, але це малоперспективно", - сказав він. 

Источник: ТСН

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

У КРЕМЛІ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ІДЕЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЩОДО ЗМІ
У КРЕМЛІ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ІДЕЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЩОДО ЗМІ У КРЕМЛІ ПРОКОМЕНТУВАЛИ ІДЕЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЩОДО ЗМІ