Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 20 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Любов сильніша за війну

05.04.2022, 20:45
21
0

Вітаємо молодят Віталія та Ірину, які сьогодні створили сім’ю!
? «Звичайно, ми не так уявляли собі наше весілля»,- розповідає Ірина, - «Ми думали одружитися, але не планували ще нічого конкретного. Коли почалася війна, Віталій сказав, що «от, не встигли..». А потім ми подумали: чому ж не встигли і коли, як не зараз!».

Вітаємо молодят Віталія та Ірину, які сьогодні створили сім’ю!
Любов сильніша за війну «Звичайно, ми не так уявляли собі наше весілля»,- розповідає Ірина, - «Ми думали одружитися, але не планували ще нічого конкретного. Коли почалася війна, Віталій сказав, що «от, не встигли..». А потім ми подумали: чому ж не встигли і коли, як не зараз!».

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Любов сильніша за війну
Любов сильніша за війну Любов сильніша за війну