Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 11 квітня рубль 0.35200 долар 27.65000 євро 32.75000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

До рейтингу сталого розвитку і енергоефективності увійшли 8 громад з Хмельниччини

17.01.2020 00:18
461
0
У Панівецьку сонячну електростанцію інвестували 72 мільйони євро. Фото: nerc.gov.ua

Загалом до цього рейтингу увійшло дві сотні громад України.

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. До цього рейтингу увійшло дві сотні громад України. Рейтинг враховує 38 критерійних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

Зокрема, були враховані такі показники як наявність планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату на власних інформаційних ресурсах громади та доступність пошуку, укладені енергосервісні угоди в громаді, наявність на територіях громади вітропарків та сонячних станцій, а також наявність власного бренду громади. Також критерії проведення інфраструктурних модернізаційних проектів з підвищенням енергоефективності, довгострокові кредитні угоди, активне впровадження громадських проектів тощо.

До цього рейтингу увійшли 8 громад з Хмельниччини. Так, на 2 місці у рейтингу місто Кам’янець-Подільський, 21 сходинку зайняла Дунаєвецька міська ОТГ, село Панівці, що на Кам’янеччнині, на 53 місці, Славутська ОТГ на 55-му, Сатанівська ОТГ на 80-му, Волочиська ОТГ займає 93 місце, 145 місце займає Нетішинська ОТГ, місто Шепетівка 176-а у рейтингу.

Источник: Ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

До рейтингу сталого розвитку і енергоефективності увійшли 8 громад з Хмельниччини - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
До рейтингу сталого розвитку і енергоефективності увійшли 8 громад з Хмельниччини - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська До рейтингу сталого розвитку і енергоефективності увійшли 8 громад з Хмельниччини - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська