Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 12 серпня
рубль 44330.0115 долар 29.25490 євро 32.00000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Через спалювання трави родина з Самолусківці ледь не залишилася без даху

П’ять пожеж сталося на Тернопільщині минулої доби через спалювання сухої трави. У селі Самолусківці Гусятинської громади через швидке поширення вогню ледь не згоріла житлова будівля.

Рятувальники виїжджали гасити пожежі у Підволочиськ, Чортківський і Тернопільський райони. Як повідомив речник ДСНС області Сергій Данілін, через сильний вітер вогонь швидко поширювався і був ризик його перекидання на інші об’єкти.

“Ліквідовано пожежу сухої трави на відкритій території площею 25 м. кв., що виникла в селищі Підволочиськ Тернопільського району. Під час гасіння врятовано дві будівлі. Також суха трава горіла на відкритій території на площі 1 га в с. Самолусківці Гусятинської громади. Під час гасіння врятовано один житловий будинок. У селі Ридодуби ліквідовано пожежу сухої трави на відкритій території на площі 500 м кв. У селі Гаї за Рудою Залозецької громади виникла пожежа сухої трави та сміття на відкритій території на площі 0,5 га. У Теребовлі горіла суха трава та чагарники на відкритій території на площі 25 м. Також рятувальники виїжджали гасити пожежі сухої трави у село Поділля Товстенської громади та с. Мильне Залозецької громади. Причини виникнення пожеж та матеріальні збитки встановлюються”.

Додамо, вогнеборці восени майже щодня виїжджають гасити пожежі сухої трави. На боротьбу з вогнем рятувальники затрачають чималі ресурси. А від початку року сталося більше тисячі таких пожеж.

 

Источник: За збручем

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Через спалювання трави родина з Самолусківці ледь не залишилася  без даху
Через спалювання трави родина з Самолусківці ледь не залишилася  без даху Через спалювання трави родина з Самолусківці ледь не залишилася  без даху