Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 26 жовтня рубль 0.35800 долар 26.20000 євро 30.25000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

ДОСТУПНЕ РОЗМИТНЕННЯ АВТО: ЧИ ВАРТО ОЧІКУВАТИ НА ЗБІЛЬШЕННЯ "ЄВРОБЛЯХ" ТА ДО ЧОГО ЦЕ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ

Відповідний законопроєкт й досі не розглянули.
Доступне розмитнення для авто з єврономерами: що наразі відомо
Доступне розмитнення в Україні ніяк не набере чинності.

Відповідні законопроєкти 

У Раді знову взялися за "євробляхи": розповідаємо, що пропонують змінити
зареєстрували ще в червні, але їх й досі не розглянули. Вони передбачають упорядкування структури акцизного податку та внесення відповідних змін до Податкового та Митного кодексів. Згідно з ними, пропонується звільнити від сплати акцизного податку нові та вживані транспортні засоби від 1 січня 2021 року.

Тож, чи варто взагалі очікувати на збільшення кількості автомобілів із єврономерами та до чого саме це може призвести. Це вирішив пояснити політолог Олександр Радчук в матеріалі для "Слово і діло".

На думку експертів, загалом норма про техогляд може мати досить неоднозначні наслідки. Безумовно, не слід виключати людський корупційний фактор. Тож ввезення авто та інших транспортних засобів у пільговому режимі може перетворитися на чергову сагу про зловживання на митниці. Загалом же законодавчі норми про штрафи за нерозмитнені авто після закінчення дії пільгового періоду нікуди не зникнуть, якщо, звісно, самі законодавці їх не переглянуть.

Проте вирішення питань із "євробляхами" може дуже суттєво вплинути на якість життя кожного українця. І йдеться не лише про здешевлення вживаних авто – в Україні може суттєво збільшитися їхня кількість. 

З одного боку, матимемо розвиток супутніх галузей економіки, які прогнозовано підвищать зайнятість населення. Це і запуск нових СТО, сервісних центрів, шиномонтажів. З іншого боку, отримаємо погіршення екологічної ситуації, адже буде дозволено пільгове ввезення авто із низькими екологічними стандартами.

Ще два негативних наслідки: збільшення навантаження на інфраструктуру та погіршення ситуації із аварійністю на дорогах. На жаль, ні українські дороги, ні громадяни не готові до різкого збільшення кількості транспортних засобів. Збільшення кількості заторів та ДТП не уникнути. 

Источник: ТСН

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

ДОСТУПНЕ РОЗМИТНЕННЯ АВТО: ЧИ ВАРТО ОЧІКУВАТИ НА ЗБІЛЬШЕННЯ "ЄВРОБЛЯХ" ТА ДО ЧОГО ЦЕ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ
ДОСТУПНЕ РОЗМИТНЕННЯ АВТО: ЧИ ВАРТО ОЧІКУВАТИ НА ЗБІЛЬШЕННЯ "ЄВРОБЛЯХ" ТА ДО ЧОГО ЦЕ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДОСТУПНЕ РОЗМИТНЕННЯ АВТО: ЧИ ВАРТО ОЧІКУВАТИ НА ЗБІЛЬШЕННЯ "ЄВРОБЛЯХ" ТА ДО ЧОГО ЦЕ МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ