Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 20 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Племінник помилився номером, коли клав гроші на телефон. І ось чим все закінчилося

Племінник (13 років) поклав гроші на номер телефону, коли вони не прийшли до вечора цього дня, він перевірив чек і виявив, що переплутав цифри.

Гроші впали на інший номер. Єгор все розповів мамі, моїй старшій сестрі Юлі.

Вона пішла в салон і написала на ім’я оператора заяву про повернення коштів, там їй відмовили, мотивуючи тим, що даний оператор залишає за собою право про рішення повернення коштів в даній ситуації.

Це навіть прописано в договорі дрібними літерами. Юля телефонувала і на гарячий номер в сервісний центр, відповідь одна і та ж «відмова».

Один з операторів, з яким вона намагалася вирішити це питання, порадив зателефонувати за номером вказаним в чеку, пояснити ситуацію і попросити повернути гроші назад.

Мало вірячи в успіх цієї кампанії, сестра набрала номер. На зворотному кінці їй відповів дитячий голосок. Коли сестра розповіла про проблему голосок повідомив, що зараз дасть телефон татові.

Пояснивши ще раз чоловікові всю ситуацію, що син помилився номером телефону, коли намагався поповнити баланс свого телефону, що вони хотіли б повернути гроші назад (100 гривень).

Сестра відправила фото чека, чоловік зайшов в «особистий кабінет», де побачив в історії поповнення рахунку, що гроші дійсно надійшли (дата, час, сума все зійшлося).

Діалог був спокійним, чоловік погодився з тим, що діти бувають розсіяні, що треба повернути гроші.

Тільки у нього зараз ні копійки, до зарплати тиждень ще, і як тільки він отримає зарплату відразу ж поверне їх. Вони домовилися з сестрою, що чоловік покладе назад на номер телефону (сестра дзвонила з номера сина).

Зізнатися чесно, ні сестра, ні я не вірили, що гроші повернуть. Адже по суті справи мужик взагалі ні до чого.

А через п’ять днів на телефон Єгора впали 100 гривень, і слідом смс: «Я все повернув, як домовилися. Будь уважніший наступного разу ».

Приємно усвідомлювати, що світ складається не тільки з шахраїв, халявщиків і грубіянів. Як же добре, що не перевелися ще порядні, добрі і совісні люди. Від цього на душі стає тепло.

Источник: sovasotnya.info

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Племінник помилився номером, коли клав гроші на телефон. І ось чим все закінчилося
Племінник помилився номером, коли клав гроші на телефон. І ось чим все закінчилося Племінник помилився номером, коли клав гроші на телефон. І ось чим все закінчилося