Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 20 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Кількість населення області продовжує зменшуватися

За місяць стало на понад тисячу хмельничан менше.

Головне управління статистики в Хмельницькій області опублікувало нові дані щодо чисельності наявного населення в області. Згідно статистики, станом на перше листопада на Хмельниччині проживало 1 256 356 осіб. Це на 1 080 людей менше у порівнянні з даними за передній місяць.

«Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня–жовтня цього року, чисельність наявного населення скоротилась на 8 349 осіб. Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення – 7 889 осіб, міграційне скорочення становило 460 осіб», - йдеться у повідомленні.

Протягом десяти місяців цього року на Хмельниччині народилось 8 376 немовлят. Померлих зареєстровано удвічі більше – 16 265 осіб.

Як зазначають в управлінні статистики, серед причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу (61,4%), друге – новоутворення (12,4%), третє – зовнішні причини смерті (4,5%).

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Кількість населення області продовжує зменшуватися
Кількість населення області продовжує зменшуватися Кількість населення області продовжує зменшуватися