Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 20 травня
Current weather file empty
рубль 37037.2921 долар 29.25490 євро 31.82350
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Станом на сьогодні, в Україні запроваджено військовий стан. При цьому усі функції управління органів місцевого самоврядування передаються військово-цивільним адміністраціям. Також з 25.02.2022 року запроваджується комендантська година, яка буде діяти з 22 години по 06 годину ранку. Виходячи з дому при собі потрібно ОБОВ’ЯЗКОВО мати документ, що засвідчує особу (паспорт). Особи, які працюють в установах, що забезпечують діяльність громади, для виробничої необхідності у комендантську годину, додатково повинні мати при собі спеціальні перепустки. Їх можна отримати звернувшись до керівництва вашої організації чи установи. Детальну інформацію щодо виготовлення перепусток можна отримати за тел. 095-885-82-01, або за e-mail: orgvid_m.rada@ukr.net

Поліція Хмельниччини розслідує чергові випадки інтернет-шахрайства

Жертвами аферистів стало двоє жителів області.

До поліції Хмельниччини 12 грудня надійшло два звернення від мешканців області, які постраждали від інтернет-шахрайства. У загальному потерпілі втратили понад 33 тисячі гривень. Про це повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

«Хмельничан потрапив «на гачок» шахрая під час купівлі годинника. Чоловік знайшов в інтернеті відповідне оголошення і зателефонував за номером, який був вказаний у ньому. З псевдопродавцем хмельничанин домовився про покупку і перевів йому на картку 5 тисяч 200 гривень. Після оплати, оголошення зникло з мережі, а шахрай перестав виходити на зв'язок», - повідомляють правоохоронці.

Чималу суму коштів втратив і красилівчанин. У поліції повідомили, що до чоловіка зателефонував невідомий і представився працівником банку.

«Під приводом збільшення кредитного ліміту, шахрай випитав у потерпілого реквізити банківської картки та зняв з неї 28 тисяч 437 гривень», - повідомляють правоохоронці.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі встановлюють усі обставини правопорушень.

Источник: ye.ua

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Поліція Хмельниччини розслідує чергові випадки
Поліція Хмельниччини розслідує чергові випадки Поліція Хмельниччини розслідує чергові випадки