Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 26 жовтня рубль 0.35800 долар 26.20000 євро 30.25000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

Дот-музей м. Волочиськ

10 декабря 2019
1552
0
м. Волочиськ, вул. Запорізька 11

 

Порівняно новий музей з’явився у 2012 році в місті Волочиськ Хмельницької області. Будівлю двоповерхового ДОТу, недобудовану до початку Великої Вітчизняної війни, було реконструйовано, після чого в ній облаштували музей. Поки що в музеї немає телефона. Він ще перебуває в процесі організації.

ДОТ – це укріплена двоповерхова будівля невеликих розмірів із товстими стінами. На першому поверсі ДОТу були побутові приміщення, сховища боєприпасів, вентиляційна. Друге приміщення було обладнано безпосередньо для участі у веденні бою. У приміщенні максимально відтворено обстановку ДОТів часів Великої Вітчизняної війни. Тут можна побачити одяг солдатів і офіцерів, предмети побуту військовослужбовців, канцелярію, засоби для зв’язку. Піднявшись на другий поверх, можна побачити зразки зброї: кулемети та комплектуючі до них. Біля музею є виставка військової техніки, на тлі якої можна фотографуватися. Дозволено підходити й торкатися до техніки. Поруч можна побачити бліндаж і спеціальні траншеї для стрілецьких підрозділів. Доїхати до музею можна особистим транспортом.

GPS координати: 49.54043579 26.20023346
 

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

Дот-музей м. Волочиськ - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська
Дот-музей м. Волочиськ - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська Дот-музей м. Волочиськ - ДваМіста Інформаційно-розважальний портал Волочиська, Підволочиська