Я Волочиськ, Підволочиськ
сьогодні 26 жовтня рубль 0.35800 долар 26.20000 євро 30.25000
0
Нет товаров
 x 
Корзина пуста
Магазин і форум
Інформаційний портал міста Волочиськ, Підволочиськ. Якщо з'явились запитання, звертайтесь info@2mista.com.ua

Блогери

«Про що мовчить графський парк?» частина 1 «Король та його фаворитка» Pro_Волочиськ

13.03.2020, 21:35
869
0
Super User

Є у Волочиську особливе місце – Старий парк. Мабуть, не існує місцевого жителя, який змалечку не чув би таємничих легенд про галереї підземних ходів, сховану від сторонніх золоту карету казково багатого графа, коштовності в дуплі однієї із вікових розлогих лип… Сповнений загадковості, парк залишається німим свідком карколомних подій, про які ми бажаємо Вам розповісти.

Адже тут розташовувалося серце Фридрихівки - селища, якого вже не знайдеш на жодній географічній карті. Чиїм ім’ям воно було назване? Що пов’язує короля Польщі та наше рідне місто? Та хто така Анна Козель? На ці та інші запитання ви отримаєте відповіді у першому із серії випусків під назвою «Про що мовчить графський парк?», підготовлених командою Pro_Волочиськ разом з істориком Володимиром Матусяком. Прямо зараз дивіться першу частину «Король та його фаворитка». Над випуском працювали: Володимир Матусяк - автор тексту, ведучий. Іван Поліщук (Inspired pro) - режисер монтажу, оператор, аерозйомка. Дмитро Загребельний (Inspired pro) - оператор Кушнір Ірина - дикторський супровід; Гуменюк Володимир - звукозапис дикторського тексту.

Отзывы


recaptcha

Ми рекомендуємо придбати

Інформаційно-розважальний портал "ДваМіста" © 2019 г. Всі права захищені.

Поширення, копіювання, тиражування інформації з сайту дозволені тільки за згодою адміністрації.

Розробка порталу ДваМіста

16+

«Про що мовчить графський парк?» частина 1 «Король та його фаворитка» Pro_Волочиськ
«Про що мовчить графський парк?» частина 1 «Король та його фаворитка» Pro_Волочиськ «Про що мовчить графський парк?» частина 1 «Король та його фаворитка» Pro_Волочиськ